Goha Kenig

Zajmuję się wizażem już od ponad 10 lat… z zamiłowania. Najbardziej lubię pracę z Pannami Młodymi, ponieważ za każdym razem wzrusza mnie atmosfera temu wydarzeniu towarzysząca. I chociaż na jesieni, kiedy „sezon ślubny” dobiega końca, jestem już trochę zmęczona stresem, towarzyszącym przygotowaniu moich Panien Młodych do ich Wielkiego Dnia, to już od wczesnej wiosny z powrotem nie mogę się ich doczekać. Jak mi starcza czasu, to pracuję też przy sesjach zdjęciowych z fotografami, stylistami, agencjami modelek i z wszystkimi normalnymi ludźmi, którzy w wymienionych kategoriach się nie zawierają :)

W tym miejscu muszę zamieścić też specjalne, serdeczne podziękowania dla wszystkich wspaniałych fotografów, którzy pozwalają nam korzystać z owoców swojej pracy w galeriach zdjęć. Dziękuję szczególnie Kalinie Ciesielskiej, której zdjęcie (naszego teamu w amoku) na stałe zdobi naszą stronę.

Facebook             Instagram

 

Mariola Bucholc

Moja serdeczna przyjaciółka i znakomita stylistka fryzur. Razem tworzymy team gotowy dokonać każdej metamorfozy. Poza doskonałym cięciem i obłędnym wyczuciem koloru, Mariola jest mistrzem fryzur profilaktycznie przygotowanych na średniej wielkości tornado. Ponieważ jestem w stanie biegać za nią z aparatem tylko przy okazji wspólnej pracy nad wyglądem i dobrym samopoczuciem naszych Panien Młodych, w galerii umieszczam jedynie zdjęcia genialnych upięć Marioli.

Facebook             Instagram


Nasze prace możecie na bieżąco śledzić na Facebooku

Aktualności

Team Work

Galeria Gohy

Galeria Marioli

O nas

Kontakt